Úvod   /   Co nabízíme  /  ...

Dorty a cukrovinky

Každý den plníme naší vitrínu domácími dorty a jinými cukrovinkami. Dorty pro Vás připravujeme na zakázku a to výhradně z čerstvých surovin, popřípadě s použitím doplňků renomovaných cukrářských firem (zejména od firmy Braun). Můžete si je vybírat z našeho nabídkového listu, ale rádi je pro Vás přizdobíme větším množstím čokolády nebo čerstvého ovoce podle Vašeho nejsladšího přání.

Dorty - ovocné, čokoládové, krémové ale i bez pšeničného lepku /pro alergiky/

V naší nabídce naleznete pestrý výběr dortů, které jsou rozděleny na ovocné, čokoládové, krémové a bezlepkové nebo je také možné je seřadit podle jména... . Dorty si můžete navíc prohlédnout i v řezu s popisem, aby jste viděli jak vypadají "uvnitř"...:-)

Ovocné dorty

Asi nejoblíbenějším typem dortů v letních měsících jsou osvěžující ovocné dorty. Vybírat si můžete z našich osvědčených ovocných dortů, které je možné dle libosti přizdobit, dodat více ovoce apod. Je ale možné poskládat si i ovocný dort na přání. V takovém případě nám řeknete co všechno byste na dortu rádi měli a náš mistr cukrář Vám dort připraví dle Vašeho přání. Jsme také připraveni poradit Vám, které ovoce se k sobě chuťově hodí a které nikoliv. Ovocný dort od nás je tou správnou volbou nejen pro teplé dny.

Čokoládové dorty

Čokoládu má rád snad každý. Není ale čokoláda jako čokoláda. Určitě jste sami postřehli, že některá, zpravidla ta dražší, je poctivá a mnohem chutnější. Právě jen ty nejvybranější čokolády od špičkových značek používáme pro naše čokoládové dorty. Proto mají originální, těžko napodobitelnou chuť. Jako by se rozplývali na jazyku. Ochutnejte a uvidíte sami. Čokoláda Vám chutná ale držíte dietu? I pro Vás máme řešení. Zkuste jeden z našich nízkokalorických čokoládových dortů, např. čokoládový dort light jahoda a zjistíte, že i při dietě se dá mlsat. Nebo spíše preferujete ve sladkém trošku alkoholu? Vyzkoušejte náš lahodný čokoládový dort s amaretem.

Kde a jak si dorty objednat?

Dorty a jiné dobroty si můžete objednat v našem dortovém e-shopu http://www.nasladko.cz odkaz se nachází na levé straně obrazovky. Dorty je třeba objednat min. 48h předem, ale doporučujeme díky omezené výrobní kapacitě nečekat na poslední chvíli...:-)

Dorty - rozvoz Praha

Po předchozí dohodě Vám dorty rádi přivezeme na jakoukoliv adresu v Praze /paušální poplatek 199,-/. Rozvoz dortů po oblasti Praha Suchdol je zdarma, okolí Suchdola respektve celá Praha 6 pak jen za 100Kč. Zavolejte nám a vymyslíme pro Vás optimální řešení.

map

Crêperie Café Girafe

Brandejsovo nám. 1234/6
165 00 Praha - Suchdol
Dárkové poukazyVirtuální prohlídkanasladko.cz
dorty online