Úvod   /   O nás   /   ...

Nezvyklá přání hostů

...krájení dortíků...

...oceňujeme, že jsou naši hosté "vybíraví" /myšleno samozřejmě pozitivně, proto chodí k nám....:-)/ a proto rádi zdobíme dortíky čerstvým ovocem podle jeho dostupnosti... bohužel, ale nelze vyhovět paní, která chce "vykrojit" svojí porci dortíku z opačného konce, než je právě načatý jenom proto, že se jí zdá jahoda větší než ostatní... myslím, že většina z nás pochopí...:-)

pozorní hosté...:-)

...musím pochválit naše některé hosty jak jsou všímaví...., příjít na to, spočítat počet tulipánků ve váze a oznámit obsluze "tady je ve váze sudý počet tulipánků /cca6ks/, můžete s tím něco udělat...?"

oceňuji smysl pro detail...:-)

latté bez pěny

zajímavý úkol /spíše neúkol/ připravila paní pro naši barystku s přáním "dám si latté bez pěny"...:-) nevím, ale možná "double espresso s mlékem" zní lépe...:-)

...1ks dortíku na 1/3tiny...

...je nám líto, ale 1kousek dortu /respektive 1/12 celého dortu/ na 3 talířky nerozdělujeme... poloviční ani třetinové porce také nenabízíme... děkujeme za pochopení...

...kaštanový krém...

...paní se diví, že při objednávce "crepe s vanilkovým kaštanovým krémem..." nedostala crepe a kaštanový krém jako polévku...:-) to by jste nečekali, že...? :-)

...vosy na zahrádce...

rádi Vám, pokud to možnosti dovolí, splníme Vaše přání, ale paní s větou ..."jsou tu vosy, můžete se s tím něco udělat...?" nás popravdě trochu zaskočila...:-)

salát nicoise

výslovnost tohoto slova je trochu problematická, pravda..., ale že si pán objedná "nojs" jsme nečekali...:-)

salát nicoase /čti salát nysoáz/...:-)

map

Crêperie Café Girafe

Brandejsovo nám. 1234/6
165 00 Praha - Suchdol
Dárkové poukazyVirtuální prohlídkanasladko.cz
dorty online