Úvod   /   Co nabízíme   /   ...

Dorty a cukrovinky

Každý den plníme vitrínu domácími dorty a sladkostmi, které připravujeme z čerstvých surovin, popřípadě s použitím doplňků renomovaných cukrářských firem (zejména firmy Braun).

Dorty si můžete koupit přímo z vitríny, ale také objednat na zakázku. Zakázkové dorty můžeme na přání přizdobit větším množstím čokolády nebo čerstvého ovoce.

Ovocné dorty

Asi nejoblíbenějším typem dortů v letních měsících jsou osvěžující ovocné dorty. Můžete si vybrat z našich osvědčených ovocných dortů, ale také poskládat si ovocný dort na přání. V takovém případě nám řeknete, co všechno byste na dortu rádi měli, a náš mistr cukrář vám jej připraví. V případě potřeby poradíme, které ovoce se k sobě chuťově hodí a které nikoliv. Ovocný dort od nás je tou správnou volbou nejen pro teplé dny.

Jahodový dort Charlotta

Čokoládové dorty

Čokoládu má rád snad každý. Není ale čokoláda jako čokoláda. Určitě jste sami postřehli, že některá, zpravidla ta dražší, je poctivá a mnohem chutnější. Naše čokoládové dorty připravujeme právě z té nejvybranější čokolády špičkových značek. Proto mají originální, těžko napodobitelnou chuť, a rozplývají se na jazyku. Přesvědčte se sami!

Double choco 70 %

Čokoláda Vám chutná, ale držíte dietu?

I pro Vás máme řešení. Zkuste jeden z našich nízkokalorických čokoládových dortů, např. čokoládový dort light jahoda a zjistíte, že i při dietě se dá mlsat.

Nebo spíše preferujete ve sladkém trošku alkoholu?

Vyzkoušejte náš lahodný čokoládový dort s amarettem.

Bezlepkové dorty

Spoustu dortů z naší nabídky připravujeme i v oblíbené bezlepkové variantě.

Kde a jak si dorty objednat?

Dorty a další dobroty můžete objednat v našem dortovém e-shopu nasladko.cz, kde najdete i řadu dalších podrobností (např. ohledně dodání po Praze). Dorty je třeba objednat min. 48 h předem.

Pokud máte speciální přání, na které nabídka e-shopu nestačí, zavolejte nám nebo napište. Uděláme vše pro to, abychom vám přání vyplnili :-)

map

Crêperie Café Girafe

Brandejsovo nám. 1234/6
165 00 Praha - Suchdol
Dárkové poukazyVirtuální prohlídkanasladko.cz
dorty online